Doporučujeme

 
Amatérský film:

Amatfilm

 
Webové stránky, které jsou určeny všem těm, kteří se věnují natáčení a výrobě amatérských filmů, či jsou pořadatelé filmových akcí nebo jsou prostě jen příznivci neprofesionálního filmu.

Impuls

Středisko amatérské kultury Impuls  je specializované kulturně výchovné zařízení pro potřeby místní kultury v Královéhradeckém kraji a odboru kultury a památkové  péče Krajského úřadu Královéhradeckého kraje. Jeho základním posláním je vytvářet podmínky pro rozvoj amatérské umělecké tvorby dětí, mládeže i dospělých a podílet se na zkvalitnění nabídky pro aktivní využívání volného času v oblasti kultury.
 
Školení a výuka:

WYSIWYG Web Builder

 Česká podpora programu WYSIWYG Web Builder.WYSIWYG Web Builder je vizuální webový editor pro vytváření webových stránek. Můžete si vytvořit webové stránky bez znalostí HTML. Součástí podpory je také diskusní fórum. 
 

D-2 After Effects tutorialy

Video tutorialy pro After Effects a další software v češtině. Rozsáhlé fórum ohledně After Effects a dalšího softwaru jako software pro střih, tvorbu hudby atd.

Institut výchovy a vzdělávání Jablonec nad Nisou

 
Široká nabídka školení a výukových kurzů práce na PC, jazykových kurzů a vybraných dělnických profesí
 

IRIS

 
Školení, normy, revizní a měřící přístroje.
 
 
E-shopy: 

MegaComputer

Jeden z velmi dobrých on-line obchodů na počítačové komponenty, videokamery, technické vybavení a další příslušenství za velmi výhodné ceny. Pokud něco takového sháníte, určitě se nejdříve podívejte sem.
 
Služby: 

Zdravotné poistovne

 
Zdravotné poisťovne, vyberte si tu spravnu poisťovňu radi Vám pomožeme. 

Cyber studio

 Ozvučení a osvětlení kulturních a společenských akcí, koncertů, festivalů, přehlídek, večírků, diskoték, plesů. Zpracování audia a videa. Servis PC
 
Cestování:

Jablonecko

 
 
Regionální zajímavosti, historie jabloneckých obcí, kultura, inzerce zdarma !
 

White Grant s.r.o.

 
Prodej a rezervace letenek, specialisté na individuální cestování, zastoupení německých cestovních kanceláří DERTOUR, MEIERS a ADAC, rezervace hotelů, zámořské plavby, nabídka zájezdů Last minute, vyřízení víz a cestovního pojištění, služební cesty. Vyzkoušejte německou kvalitu za srovnatelné ceny našich CK. S námi budete cestovat vždy ,, první třídou ,, ...
 

Laciné letenky

 
Nová letecká společnost Danube wings na Slovensku. Levné letenky - vyzkoušejte pro cesty na vaší dovolenou
 

Online letenky

 
Sbalte videokameru a leťte na dovolenou. On-line výběr těch nejlacinějších letenek na internetu
 
Gastronomie:

Gastro průvodce

 
Gastro průvodce je Váš český průvodce světem gastronomie. Na našich stránkách naleznete recenze a hodnocení velké řady restaurací, kaváren, barů a pizzerií v Čechách. Ke každé recenzi můžete připojit své názory a postřehy. Dále je pro Vás připravena celá řada zajímavých článků a několik speciálních receptů.
 
 
Provozujete stránky o amatérském filmování nebo s video/audio tématikou?  Pokud na Vaše stránky umístíte náš odkaz, přidáme sem Vaší upoutávku.